logo
Üdvözöljük Vendég! A funkciók eléréséhez szükséges a Bejelentkezés vagy Regisztráció.

Figyelmeztetés

Icon
Error

15 Oldalak«<1112131415>
drbeata Offline
#361 Hozzászólás : 2018. március 14. 9:07:06(UTC)
drbeata

Rang: Veterán (Szint 19)

Helység: Gyál

Adott köszönetek: 43
Eredetileg általa: drbeata Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Fejlesztők!

Kérem tisztelettel valamilyen figyelmeztetés felugrásával lehetetlenné tenni, hogy az alkalmassági papírt lejárati dátum nélkül nyomtassam ki!

Köszönettel: Győriné dr. Mező Beáta

Tisztelt Fejlesztők!

Egy hónapja várom a választ.

Lehet valamit tenni az ügy érdekében?

Üdv: Győriné dr. Mező Beáta
Sári László Offline
#362 Hozzászólás : 2018. március 14. 11:05:44(UTC)
Sári László

Rang: Veterán (Szint 20 - Max)

Helység: Budapest

Kapott köszönetek: 40 esetben, 35 hozzászólásban
Tisztelt Fejlesztők!

Kérem tisztelettel valamilyen figyelmeztetés felugrásával lehetetlenné tenni, hogy az alkalmassági papírt lejárati dátum nélkül nyomtassam ki!

Tisztelt Fejlesztők!

Tisztelt Doktornő!

Fejlesztési javaslatát továbbítottam a fejlesztésre, a megoldásig szíves türelmét kérjük!
drbeata Offline
#363 Hozzászólás : 2018. március 14. 11:56:00(UTC)
drbeata

Eredetileg általa: Sári László Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Fejlesztők!

Tisztelt Fejlesztők!

Tisztelt Doktornő!

Fejlesztési javaslatát továbbítottam a fejlesztésre, a megoldásig szíves türelmét kérjük!

Köszönöm szépen
Bakos J Offline
#364 Hozzászólás : 2018. április 4. 12:54:52(UTC)
Bakos J

Helység: Pusztamérges

Adott köszönetek: 65
Kapott köszönetek: 62 esetben, 38 hozzászólásban
Tisztelt Infomix!

Az Ixfer programban akadtunk el. Próbálunk foglalkoztathatósági szakvéleményt nyomtatni, szép a nyomtatvány, viszonylag tudjuk is kezelni, de a rendeletben megadott formátumban van egy III-as rész (mellékelt link utolsó pont http://www.ddrmk.hu/docu...kiadvanyok/foka/4szm.pdf ) ahol nyilatkozni kell hogy a nevezett foglalkoztatható, ideiglenesen nem foglalkoztatható, vagy véglegesen nem foglalkoztatható.
A programban benne van a modul, be is lehet állítani ezeket, de nem tudjuk sehogy rávarázsolni a nyomtatási képre. Mi nem veszünk valamit észre, vagy a nyomtatványról hiányzik ez a rész?
(Nekünk és a munkaügyi hivatalnak a szakvélemény 16 fül alatti nyomtatvány kellene)

Üdvözlettel: Dr Bakos

Szerkesztve felhasználó által 2018. április 4. 12:58:47(UTC)  | Oka: Nincs megadva

K Bálint Offline
#365 Hozzászólás : 2018. április 4. 13:18:52(UTC)
K Bálint

Helység: Pécs

Kapott köszönetek: 77 esetben, 65 hozzászólásban
Eredetileg általa: Bakos J Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Infomix!

Az Ixfer programban akadtunk el. Próbálunk foglalkoztathatósági szakvéleményt nyomtatni, szép a nyomtatvány, viszonylag tudjuk is kezelni, de a rendeletben megadott formátumban van egy III-as rész (mellékelt link utolsó pont http://www.ddrmk.hu/docu...kiadvanyok/foka/4szm.pdf ) ahol nyilatkozni kell hogy a nevezett foglalkoztatható, ideiglenesen nem foglalkoztatható, vagy véglegesen nem foglalkoztatható.
A programban benne van a modul, be is lehet állítani ezeket, de nem tudjuk sehogy rávarázsolni a nyomtatási képre. Mi nem veszünk valamit észre, vagy a nyomtatványról hiányzik ez a rész?
(Nekünk és a munkaügyi hivatalnak a szakvélemény 16 fül alatti nyomtatvány kellene)

Üdvözlettel: Dr Bakos

Az üzemorvosi ellátás ablakon a Szakv. a foglalkoztathatóságról fület választva meg lehet adni az Alk. résznél, hogy foglalkoztatható, ideiglenesen nem foglalkoztatható, nem foglalkoztatható. Az alatta lévő nyomógombok közül a Alk.v.ideigl.mv. nyomtatványnál kerülnek kiírásra a nyomtatványon.

Az ön által kérdezett III. pontot a 28/2017. (X. 25.) EMMI rendelet hatályon kívül helyezte, ezért nincs rajta a nyomtatványon.

Szerkesztve felhasználó által 2018. április 4. 13:34:28(UTC)  | Oka: Nincs megadva

drbeata Offline
#366 Hozzászólás : 2018. május 9. 12:19:04(UTC)
drbeata

Tisztelt Fejlesztők!

Xnetre váltottam.

pár dolgot szeretnék kérni/kérdezni

A fegyvertartási engedélyhez az orvos véleményt egy példányban elegendő lenne nyomtatni.(ahogyan eddig volt)

A negatív statust én a ferben "testreszsbtam", ezt nem mentették át. Lehet még tenni valamit?

A balesetek ablakban a karbantartottak nem jöttek át.

Tüdőszűrő leletet hol kell bevinni?

A ferben a munkahelyi bejelentőnél kellett a munkakört, TEáOR kódot megadni. Erre én készítettem ott millió sablont a munkakörökre, ahol a munkahelyi terheléseket is elmentettem. Ezt a netben a besoroláshoz rakták nekem, így mindenkor újra kell keresgélnem a kódokat, bejelölgetnem a terheléseket. Kérem segítsenek mihamarabb, mert beleőszülök...

Használom a programot, gondolom hamarosan jelentkezem a további apróságokkal. Köszönöm a segítséget.

Győriné dr. Mező Beáta
K Bálint Offline
#367 Hozzászólás : 2018. május 9. 13:23:51(UTC)
K Bálint

Helység: Pécs

Kapott köszönetek: 77 esetben, 65 hozzászólásban
Tisztelt Fejlesztők!

Xnetre váltottam.

pár dolgot szeretnék kérni/kérdezni

A fegyvertartási engedélyhez az orvos véleményt egy példányban elegendő lenne nyomtatni.(ahogyan eddig volt)

A negatív statust én a ferben "testreszsbtam", ezt nem mentették át. Lehet még tenni valamit?

A balesetek ablakban a karbantartottak nem jöttek át.

Tüdőszűrő leletet hol kell bevinni?

A ferben a munkahelyi bejelentőnél kellett a munkakört, TEáOR kódot megadni. Erre én készítettem ott millió sablont a munkakörökre, ahol a munkahelyi terheléseket is elmentettem. Ezt a netben a besoroláshoz rakták nekem, így mindenkor újra kell keresgélnem a kódokat, bejelölgetnem a terheléseket. Kérem segítsenek mihamarabb, mert beleőszülök...

Használom a programot, gondolom hamarosan jelentkezem a további apróságokkal. Köszönöm a segítséget.

Győriné dr. Mező Beáta

Köszönjük észrevételeit kollégáim már nézik miként lehet megoldani a problémákat. A kollégám aki kint volt önöknél telefonon fogja majd keresni. Addig is szíves türelmét kérjük.
drbeata Offline
#368 Hozzászólás : 2018. május 17. 11:40:49(UTC)
drbeata

15. § (1) * Az elsőfokú orvosi megállapítás felülvéleményezését a vélemény kézhezvételétől számított 15 napon belül az első fokon eljárt szervnél lehet írásban kérni. Erről a kérelmezőt - a vélemény részeként - írásban tájékoztatni kell.

13/1992. (VI. 26.) NM rendelet
vargas Offline
#369 Hozzászólás : 2018. május 18. 11:26:09(UTC)
vargas

Helység: Csobánka

Adott köszönetek: 93
Kapott köszönetek: 656 esetben, 499 hozzászólásban
15. § (1) * Az elsőfokú orvosi megállapítás felülvéleményezését a vélemény kézhezvételétől számított 15 napon belül az első fokon eljárt szervnél lehet írásban kérni. Erről a kérelmezőt - a vélemény részeként - írásban tájékoztatni kell.

Kedves doktornő,

Az alkalmassági nyomtatványokon szerepel az alábbi szöveg:

"Ha a munkavállaló vagy a munkáltató az elsőfokú véleménnyel nem ért egyet - 15 napon belül - a 33/1998(VI.24.) NM rendelet értelmében kérheti a munkaköri alkalmasság másodfokon történő elbírálását az első fokon eljáró szervnél. A másodfokú elbírálást a munkáltató telephelye szerint illetékes foglalkozás-egészségügyi szakellátó hely végzi."
Varga Sándor
drbeata Offline
#370 Hozzászólás : 2018. május 23. 12:18:01(UTC)
drbeata

Eredetileg általa: vargas Ugrás az idézett hozzászóláshoz

Kedves doktornő,

Az alkalmassági nyomtatványokon szerepel az alábbi szöveg:

"Ha a munkavállaló vagy a munkáltató az elsőfokú véleménnyel nem ért egyet - 15 napon belül - a 33/1998(VI.24.) NM rendelet értelmében kérheti a munkaköri alkalmasság másodfokon történő elbírálását az első fokon eljáró szervnél. A másodfokú elbírálást a munkáltató telephelye szerint illetékes foglalkozás-egészségügyi szakellátó hely végzi."

Kedves Sándor!

A rendelet a közúti járművezetők alkalmassági vizsgálatáról szól, ezért véleményem szerint a jogosítvány alkalmassági papírra kell rákerüljön.

Üdv. Győriné dr. Mező Beáta
drbeata Offline
#371 Hozzászólás : 2018. május 31. 9:29:05(UTC)
drbeata

Tisztelt Fejlesztők!

Lenne rá lehetőség, hogy a páciensválasztásnál az utolsó alkalmassági vizsgálat ideje kapjon egy rublikát?

Névazonosság eseténkönnyebb a pácienst megtalálni.

Üdvözlettel:

Győriné dr. Mező Beáta
FMilan Offline
#372 Hozzászólás : 2018. május 31. 9:39:43(UTC)
FMilan

Rang: Veterán (Szint 17)

Helység: Szeged

Adott köszönetek: 2
Kapott köszönetek: 68 esetben, 66 hozzászólásban
Tisztelt Fejlesztők!

Lenne rá lehetőség, hogy a páciensválasztásnál az utolsó alkalmassági vizsgálat ideje kapjon egy rublikát?

Üdvözlettel:

Győriné dr. Mező Beáta

Ha jól gondolom a kérdés az Ixnet rendszerre szól, nem a visual Ixfer-re, igaz? A kérdést továbbítom a fejlsztőknek.
Köszönjük
 1 felhasználó köszönte meg FMilan-nak ezt a hasznos hozzászólást.
drbeata 2018.06.21.(UTC)-n
drbeata Offline
#373 Hozzászólás : 2018. június 21. 10:58:39(UTC)
drbeata

Eredetileg általa: FMilan Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Fejlesztők!

Üdvözlettel:

Győriné dr. Mező Beáta

Ha jól gondolom a kérdés az Ixnet rendszerre szól, nem a visual Ixfer-re, igaz? A kérdést továbbítom a fejlsztőknek.
Köszönjük

Köszönöm

Xnet rendszernél partnert akarok bevinni. Ellentétben a ferrel itt partnerhez eü szolgáltatót kell kiválasztani, ami az én esetemben, aki egyedül használom a rendszert, szükségtelen. Lenne lehetőség, hogy magamat "állandóra" kijelöljem?

Lehetne az adatbevitel rublikáknál a bevtei módokat egységesíteni? Arra gondolok, hogy az utca begépelésénél, ellentétben a többi rublikával nem lehet nagy betővel kezdeni a beírást, mert nem engedi.
Nagyon jó, hogy tudja automatikusan a nagy betűt, ha én elfelejteném, de idegesítő, hogy amennyiben nem felejtem el és nagy betűvel indítok, azt nagyvonalúan elfelejti beírni. A többi rublikánál, pl a névnél mindkét opció játszik.

Kérek szépen segítséget.

Köszönettel. Mező Beáta
drbeata Offline
#374 Hozzászólás : 2018. június 21. 11:18:46(UTC)
drbeata

Tisztelt Fejlesztők!

A XNet programban teljes status 3 lapja nagyon bonyolult és életszerűtlen, hogyan lehetne egy oldalra pakolni a valóban szükséges ablakokat? Mozgathatóak valamilyen módon? Megoldható lenne?

Kereső funkció: Gémesit írok be, de nem mutatja nekem , hogy van Gémes nevű a rendszerben. Lehetne, hogy ne csak a teljes egyezést mutató nevet adja ki?

A fer programban a vérnyomásra jobb egérgombbal kattintva az előző értékeket meg tudtam nézni. Itt is nagyon hasznos lenne.

segítségüket előre is köszönöm

Győriné dr. Mező Beáta

Nagy Attila Offline
#375 Hozzászólás : 2018. június 21. 11:24:51(UTC)
Nagy Attila

Adott köszönetek: 8
Kapott köszönetek: 71 esetben, 64 hozzászólásban
Tisztelt Fejlesztők!

A XNet programban teljes status 3 lapja nagyon bonyolult és életszerűtlen, hogyan lehetne egy oldalra pakolni a valóban szükséges ablakokat? Mozgathatóak valamilyen módon? Megoldható lenne?

Kereső funkció: Gémesit írok be, de nem mutatja nekem , hogy van Gémes nevű a rendszerben. Lehetne, hogy ne csak a teljes egyezést mutató nevet adja ki?

A fer programban a vérnyomásra jobb egérgombbal kattintva az előző értékeket meg tudtam nézni. Itt is nagyon hasznos lenne.

Győriné dr. Mező Beáta

Kedves Győriné dr. Mező Beáta!

A kérését az előzőekkel együtt továbbítom a fejlesztőknek.

Bakos J Offline
#376 Hozzászólás : 2018. június 27. 17:09:15(UTC)
Bakos J

Helység: Pusztamérges

Adott köszönetek: 65
Kapott köszönetek: 62 esetben, 38 hozzászólásban
Tisztelt Fejlesztők!

Győriné dr. Mező Beáta

Én is javasoltam az Ixnet üzemorvosi rendszeréhez egy alapos javítást, mert nem életszerű a használata. Át kellene gondolni, hogy milyen sorrendben milyen adatokat viszünk be, és ezeket lehetőleg minél kevesebb fülön elhelyezni. A javaslataim a rendszerben bolyonganak a mai napig.

Dr Bakos
 1 felhasználó köszönte meg Bakos J-nak ezt a hasznos hozzászólást.
drbeata 2018.07.02.(UTC)-n
Nagy Attila Offline
#377 Hozzászólás : 2018. június 28. 8:29:43(UTC)
Nagy Attila

Adott köszönetek: 8
Kapott köszönetek: 71 esetben, 64 hozzászólásban
Eredetileg általa: Bakos J Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Fejlesztők!

Győriné dr. Mező Beáta

Én is javasoltam az Ixnet üzemorvosi rendszeréhez egy alapos javítást, mert nem életszerű a használata. Át kellene gondolni, hogy milyen sorrendben milyen adatokat viszünk be, és ezeket lehetőleg minél kevesebb fülön elhelyezni. A javaslataim a rendszerben bolyonganak a mai napig.

Dr Bakos

Kedves Bakos János doktor úr!

A Kéréseit továbbítottam a fejlesztőknek, sajnos a Törzskarton és az Online számla fejlesztésén fáradoztak így nem tudtunk az üzemorvosi programunkkal érdemben foglalkozni. De a kérései az optimalizálásra vonatkozóan nincsenek elfelejtve, sőt nagyon fontosnak tartjuk. Reméljük a következő hetekben le tudunk ülni és érdemben is átbeszéljük. Véleményére és javaslataira a jövőben is számítunk!

Köszönjük türelmét!
 2 felhasználó köszönte meg Nagy Attila-nak ezt a hasznos hozzászólást.
Bakos J 2018.06.28.(UTC)-n, drbeata 2018.07.02.(UTC)-n
drbeata Offline
#378 Hozzászólás : 2018. július 3. 10:29:01(UTC)
drbeata

Xnet üzem programban a páciensek felvétele mellett ott a választ gomb, de messze van a végez gomb. Nem találom, hol tudom egymás mellé hozni őket.

Köszönöm a segítséget előre is.

Üdv: Mező Beáta
vargas Offline
#379 Hozzászólás : 2018. július 3. 10:37:34(UTC)
vargas

Xnet üzem programban a páciensek felvétele mellett ott a választ gomb, de messze van a végez gomb. Nem találom, hol tudom egymás mellé hozni őket.

Köszönöm a segítséget előre is.

Üdv: Mező Beáta

Kedves doktornő,

Az Ixnet legfelső sorában, a menüpontok felett, ahol az aktuálsi program verzió és a bejelentkezett felhasználó is megjelenik van egy karbantartás ikon (csavarhúzó és villáskulcs). Itt tudja beállítani, hogy a végez gomb a választ mellett jelenjen meg a szalagvezérlő ikonjainál.
Varga Sándor
drbeata Offline
#380 Hozzászólás : 2018. július 5. 12:09:59(UTC)
drbeata

Tisztelt Fejlesztők!

Az alkalmassági vélemény nyomtatása után a nyomtatási előkép bezáródása automatikusan nem mehetne? Van olyan gomb, amivel ez bekapcsolható?

Kérésem lenne: páciensválasztásnál elhelyezhető lenne az alkalmassági vizsgákat időpontja, és, vagy lejárata?

Nagyon szükségem lenne arra, hogy melyik listázás mutatja meg az adott hónapban ellátott dolgozókat, van ahol eszerint számlázok. Egy adott cégnél a forgalmi napló, forgalmi statisztika, ellátott létszám három különböző eredményt ad. Küldtem már egy hónapja arről egy e-mailt, de azóta sem tudom, hogy melyik szerint számlázzak.

Kérem mihamarabbi segítségüket!

Üdvözlettel: Mező Beáta
vargas Offline
#381 Hozzászólás : 2018. július 5. 12:47:39(UTC)
vargas

Tisztelt Fejlesztők!

Az alkalmassági vélemény nyomtatása után a nyomtatási előkép bezáródása automatikusan nem mehetne? Van olyan gomb, amivel ez bekapcsolható?

Kérésem lenne: páciensválasztásnál elhelyezhető lenne az alkalmassági vizsgákat időpontja, és, vagy lejárata?

Nagyon szükségem lenne arra, hogy melyik listázás mutatja meg az adott hónapban ellátott dolgozókat, van ahol eszerint számlázok. Egy adott cégnél a forgalmi napló, forgalmi statisztika, ellátott létszám három különböző eredményt ad. Küldtem már egy hónapja arről egy e-mailt, de azóta sem tudom, hogy melyik szerint számlázzak.

Kérem mihamarabbi segítségüket!

Üdvözlettel: Mező Beáta

Kedves doktornő,

A három listázó három különböző statisztika elkészítésére szolgál.
Az ellátott létszám a beállított időszakban a kiválasztott cég(ek) dolgozóinak összesítését mutatja meg. A lista személyeket és nem eseteket számol, tehát ha valakinek a beállított időszakban több ellátása volt, alkalmassági vélemyén készült, az itt 1 személyként számolódik. A listázás figyelembe vesz minden dátummal tárolt adatot, ezért kérhető a "csak ténylegesen ellátottakra" is ez a lista, ebben az esetben csak az üzemorvosi ellátásokat veszi figyelembe.
A forgalmi napló eseteket számol, tahát ha valakit többször is elláttak az időszakban, az annyiszor fog szerepelni a listában, ahányszor járt önnél, a lista tételes, paciensenként készül. Ebben a listázóban az üzemorvosi gondozások, szűrések, és az ellátás során készült alkalmasságik adatai alapján is készítheti a listát. Ki tudja pl. listázni a megadott időszakban készült munkaköri/szakmai/stb. előzetes/időszakos/stb alkalmassági véleményeket is.
A forgalmi statisztika szintén egy összesítő, amiben az üzemorvosi ellátás során végzett tevékenységek szerinti összesítő adatok kerülnek listázásra, itt megjelenik az összes eset és személy szám is.
Hogy Önnek ezek közül melyikre van szüksége, az véleményem szerint attól függ, hogy az egyes cégekkel milyen szerződése van. Ha a valós ellátott szám fontos, akkor a forgalmi naplót javaslom, csak időszak megadásával.

A paciens választásnál jelenleg nincs még ilyen adat mező, ami az alkalmasságik érvényeségét mutatná. Mivel több féle is lehet, ezért ezt az infolapon meg tudja nézni, a paciens kiválasztása után, ahol az összes alkalmassági, a kötelező vizsgálatok és a korlátozások is megjelennek.

Az alkalmassági vélemény készítésekor jelenleg egy ESC gomb megnyomásával tud legegyszerűbben kilépni a nyomtatási nézetből. A fejlesztőknek továbbítottam a gyorsnyomtatás igényét.
Varga Sándor
W.Ferenc Offline
#382 Hozzászólás : 2018. július 10. 11:06:51(UTC)
W.Ferenc

Rang: Kezdő (Szint 0)

Helység: Solymar

Tisztelt Infomix!
Adatállomány mentést szeretnék csinálni, hogy kell eljárjak? (Elnézést, de most kezdtem használni a programot) Köszönettel: Wirtz Ferenc
MCsaba Offline
#383 Hozzászólás : 2018. július 10. 11:51:40(UTC)
MCsaba

Rang: Haladó (Szint 7)

Kapott köszönetek: 19 esetben, 13 hozzászólásban
Eredetileg általa: W.Ferenc Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Infomix!
Adatállomány mentést szeretnék csinálni, hogy kell eljárjak? (Elnézést, de most kezdtem használni a programot) Köszönettel: Wirtz Ferenc

Tisztelt Doktor úr! Kollégánk hamarosan keresi Önt telefonon.
misidoki Offline
#384 Hozzászólás : 2018. szeptember 7. 9:22:36(UTC)
misidoki

Helység: Kajdacs

Adott köszönetek: 136
Kapott köszönetek: 23 esetben, 18 hozzászólásban
Ixzem számlzásimodult szereném mgrendelni, azonban a leírt módon nem jön elő a egrendelőlap a Ix Üzemen, pedig az Ix Dokin előjön.
Help
vargas Offline
#385 Hozzászólás : 2018. szeptember 7. 9:59:15(UTC)
vargas

Eredetileg általa: misidoki Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Ixzem számlzásimodult szereném mgrendelni, azonban a leírt módon nem jön elő a egrendelőlap a Ix Üzemen, pedig az Ix Dokin előjön.
Help

Kedves doktorúr,

kollégám hamarosan hívja telefonon
Varga Sándor
drbeata Offline
#386 Hozzászólás : 2018. szeptember 9. 10:33:21(UTC)
drbeata

Tisztelt Fejlesztők!

Az Xnet üzem programban rosszul van a targoncavezetői vélemények lejárata rögzítve, kérem ennek mihamarabbi javítását, ahogy ezt már hónapokkal ezelőtt jeleztem.

Szeretném a targoncavezetői engedély meglétét, és vagy lejáratát a keresésnél és vagy az info lapon valamilyen módon szerepeltetni.
Nagyon szeretném, ha a jogosítványt kategória megjelölés nélkül is kinyomtathatnám. A kormányrendelet szerint nekem a csoportra kell a vizsgálatot megcsinálnom, függetlenül a kategóriától. Sokszor nem is tudják a kategóriát. Én nem szívesen töltöm az időmet ennek keresgélésével, ha egyébként értelme sem sok van.
Az anamnézisben szeretném a műtéti rublikát szabadon szerkeszthetőnek és karbantarthatónak átalakíttatni. Gondolom, hogy a kórházak használják a belső adminisztrációjukhoz azt az OENO kódot de nekünk garantáltan nem kell, ez az ablak itt felesleges.

A statusnál rengeteg (3 oldalon át) ablakban készítettek mezőket. Nem praktikus sorrendben. Nem lehetne, hogy ezek átrendezhetőek legyenek a gyakorlati praktikum alapján? /ennek fejlesztésére ígéretet kaptunk már/

Betegkereső funkciót szeretném fejlesztetni: Ha Gémesit írok be, jelezhetné, hogy van Gémes. (bocsánat, ezt máshogy nem tudom elmagyarázni, remélem, érthető)

A fentiek csak ismétlései annak, amit már kértem Önöktől nyár elején. Köszönném segítségüket. Üdv: Mező Beáta
misidoki Offline
#387 Hozzászólás : 2018. szeptember 11. 9:33:11(UTC)
misidoki

Uj számlázási használó vagyok. Nem tudom beállítani a számla profilt nem tudom,hogyan kell.Ha az intézményszintű "gazda" jelszómmal belépek, az Ix Dokihoz tartozik, és nem enged számla proilt készíteni. Az IxFernél hgyan készítsem el, mi az intézményi ide tartozó jelszó?
misidoki Offline
#388 Hozzászólás : 2018. szeptember 11. 17:37:40(UTC)
misidoki

Uj számlázási használó vagyok. Nem tudom beállítani a számla profilt nem tudom,hogyan kell.Ha az intézményszintű "gazda" jelszómmal belépek, az Ix Dokihoz tartozik, és nem enged számla proilt készíteni. Az IxFernél hgyan készítsem el, mi az intézményi ide tartozó jelszó?

Kérem,sürgős lenne a válasz!Gonosz

K.Gábor Offline
#389 Hozzászólás : 2018. szeptember 12. 16:42:19(UTC)
K.Gábor

Rang: Kezdő (Szint 6)

Helység: Debrecen

Kapott köszönetek: 19 esetben, 18 hozzászólásban

A problémát sikerült táveléréssel megoldanunk, hiányzó adószám okozta a problémát. Köszönjük a türelmét, ha
bármi egyéb kérdése lenne kérem jelezze!
misidoki Offline
#390 Hozzászólás : 2018. szeptember 12. 17:11:01(UTC)
misidoki

Köszönöm szépen,eddig eljutottunk.Az a következő kérdésem, hogy a Partnerek munkahelyek karbantartása listából tudok-e számlázást indítani,vagy újra külön kell a számlázáshoz egyenkint beírni a Partnereket, hiszen alapvetően üzemorvosi számlák írására hazsnálnám a számlázó programot.Ha nem lehet-akkor a következő fejlesztésbe javasolom betenni.
A témát böngésző felhasználók
Vendég (3)
15 Oldalak«<1112131415>
Ugrás fórumra  
Ön nem hozhat létre új témákat ebben a fórumban.
Ön nem válaszolhat e fórum témáira.
Ön nem törölheti saját hozzászólásait.
Ön nem szerkesztheti saját hozzászólásait.
Ön nem indíthat szavazást ebben a fórumban.
Ön nem szavazhat ebben a fórumban.