logo
Üdvözöljük Vendég! A funkciók eléréséhez szükséges a Bejelentkezés vagy Regisztráció.

Figyelmeztetés

Icon
Error

150 Oldalak«<148149150
MediAT Offline
#4471 Hozzászólás : 2021. június 10. 11:27:29(UTC)
MediAT

Rang: Haladó (Szint 8)

Helység: Bicske

Adott köszönetek: 18
Kapott köszönetek: 2 esetben, 2 hozzászólásban
Üdv!
Érdeklődnék, hogy a jogosítvány felküldését az EESZT (miniHis) rendszerbe az Ixdoki program tudja-e már? 3 hónapja nem volt jogosítvány kérés, nem követtem nyomon.
Üdvözlettel,
Sziliné Ildikó
vargas Offline
#4472 Hozzászólás : 2021. június 10. 11:35:49(UTC)
vargas

Rang: Veterán (Szint 20 - Max)

Helység: Csobánka

Adott köszönetek: 91
Kapott köszönetek: 633 esetben, 477 hozzászólásban
Eredetileg általa: MediAT Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Üdv!
Érdeklődnék, hogy a jogosítvány felküldését az EESZT (miniHis) rendszerbe az Ixdoki program tudja-e már? 3 hónapja nem volt jogosítvány kérés, nem követtem nyomon.
Üdvözlettel,
Sziliné Ildikó

Kedves Ildikó!

A jogosítvány adatok feltöltése az Ixnetből és a visual rendszerekből is működik.
Mivel a feltöltés a mi rendszerünkből történik, nem szükséges ezeket az adatokat a MiniHis-ben rögzíteni. Fontos tudni azt, hogy a MiniHis rendszer nem az EESZT, az egy önálló alkalmazás, abban csak az ott rögzített adatok láthatók.
Varga Sándor
 1 felhasználó köszönte meg vargas-nak ezt a hasznos hozzászólást.
MediAT 2021.06.10.(UTC)-n
Panna Offline
#4473 Hozzászólás : 2021. június 22. 9:16:03(UTC)
Panna

Rang: Haladó (Szint 7)

Helység: Békéscsaba

Kapott köszönetek: 5 esetben, 4 hozzászólásban
Üdv ! Tegnap valahol láttam hogy lehet jelentkezni a praxisközösséghez tartozó fejlesztések tesztelésére, de most nem találom már. Hol lehet jelentkezni ?
vargas Offline
#4474 Hozzászólás : 2021. június 22. 9:25:26(UTC)
vargas

Eredetileg általa: Panna Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Üdv ! Tegnap valahol láttam hogy lehet jelentkezni a praxisközösséghez tartozó fejlesztések tesztelésére, de most nem találom már. Hol lehet jelentkezni ?

Kedves doktornő,

RSS üzenetben ment ki a felhívás, Ixnetben a jobb alsó sarokban egy narancs ikonnal tudja újra megnyitni, de a megjelenéskor egyből is kitölthető.
Minden praxisnak külön megjelenik az üzenet!
Kérjük az egyszerűbb feldolgozás miatt egy praxis csak egyszer töltse ki.
Varga Sándor
Dr. Szuhogyi Edina Offline
#4475 Hozzászólás : 2021. június 23. 11:36:38(UTC)
Dr. Szuhogyi Edina

Rang: Kezdő (Szint 0)

Helység: Emőd

Adott köszönetek: 2
Kapott köszönetek: 1 esetben, 1 hozzászólásban
T. Infomix!

Visual Ixdoki programban covid Ag gyorsteszt eredményt, amit a rendelőben végzünk, hol lehet feltölteni az EESZT-be?
Köszönettel: Dr. Szuhogyi Edina
vargas Offline
#4476 Hozzászólás : 2021. június 23. 14:25:21(UTC)
vargas

Eredetileg általa: Dr. Szuhogyi Edina Ugrás az idézett hozzászóláshoz
T. Infomix!

Visual Ixdoki programban covid Ag gyorsteszt eredményt, amit a rendelőben végzünk, hol lehet feltölteni az EESZT-be?
Köszönettel: Dr. Szuhogyi Edina

Kedves doktornő,

Ez a fejlesztés mind a visual Ixdokiban, mind az Ixnetben folyamatban van.
Az OKFÖ a múlt héten tette elérhetővé az ehhez az adatküldéshez tartozó leírásokat.
Varga Sándor
 1 felhasználó köszönte meg vargas-nak ezt a hasznos hozzászólást.
Dr. Szuhogyi Edina 2021.06.26.(UTC)-n
misidoki Offline
#4477 Hozzászólás : 2021. július 3. 11:01:09(UTC)
misidoki

Helység: Kajdacs

Adott köszönetek: 136
Kapott köszönetek: 23 esetben, 18 hozzászólásban
Visual IxFer számlázás csütörtököm még működött, ma elkezdtem a 2. névi számlákat kinyomtatni,de hibásmak írja ki.Kérek segítséget a számlázáshoz hétfőn 9 ó után..T:209824771
misidoki Offline
#4478 Hozzászólás : 2021. július 3. 12:11:39(UTC)
misidoki

Csak túl gyorsan néztem meg félelemből a listát-szép lassan jónak ítélte az egészet.Így rendben vagyok.
 1 felhasználó köszönte meg misidoki-nak ezt a hasznos hozzászólást.
vargas 2021.07.05.(UTC)-n
misidoki Offline
#4479 Hozzászólás : 2021. július 5. 11:44:09(UTC)
misidoki

Tisztelt INFOMIX Vezetőség!
Kb. 27 éve vagyok önökkel.
Több, mint egy éve vettünk az önök tanácsára HS80G-L-1 Heartscreen készüléket,amit többszöri nekifutásra sem tudnak beállítani úgy, hogy a pátiensek mellé tárolná az adatokat.
Legutóbb jun. 30-án 1 órás próbálkozásuk után kaptam azt az ígéretet, hogy majd felveszik a gyártó céggel, hogy mi lehet a probléma.Azóta is semmi.
Nagyon csalódott vagyok,hogy egy ilyen egyszerű probléma megoldására már több mint egy éve várok,hiába.
Számlákat persze küldenek gond nélkül, mintha minden a legnagyobb rendben lenne.
Önök szerint jól van ez így? Főnöknő, kis-nagy főnök úr/nevüket tudjuk még mi régiek,mikor csak kis cég volt/ ezek után szégyelljék magukat.
csgyula Offline
#4480 Hozzászólás : 2021. július 5. 12:57:25(UTC)
csgyula

Rang: Haladó (Szint 13)

Helység: Kaposvár

Adott köszönetek: 2
Kapott köszönetek: 23 esetben, 22 hozzászólásban
Eredetileg általa: misidoki Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt INFOMIX Vezetőség!
Kb. 27 éve vagyok önökkel.
Több, mint egy éve vettünk az önök tanácsára HS80G-L-1 Heartscreen készüléket,amit többszöri nekifutásra sem tudnak beállítani úgy, hogy a pátiensek mellé tárolná az adatokat.
Legutóbb jun. 30-án 1 órás próbálkozásuk után kaptam azt az ígéretet, hogy majd felveszik a gyártó céggel, hogy mi lehet a probléma.Azóta is semmi.
Nagyon csalódott vagyok,hogy egy ilyen egyszerű probléma megoldására már több mint egy éve várok,hiába.
Számlákat persze küldenek gond nélkül, mintha minden a legnagyobb rendben lenne.
Önök szerint jól van ez így? Főnöknő, kis-nagy főnök úr/nevüket tudjuk még mi régiek,mikor csak kis cég volt/ ezek után szégyelljék magukat.

Tisztelt Dr. Úr!
Az EKG gyártója által az Ön rendelkezésére bocsájtott szoftverben az analízis+diagnózis opció nem állítható be, inaktív, ezért csak EKG felvétel tárolódik. Tisztelettel kérem, legyen szíves felvenni a kapcsolatot az Innomed Kft.-vel.
 1 felhasználó köszönte meg csgyula-nak ezt a hasznos hozzászólást.
misidoki 2021.07.07.(UTC)-n
misidoki Offline
#4481 Hozzászólás : 2021. július 6. 9:05:18(UTC)
misidoki

Tehát erre kellett várnom 1 évet, hogy ezt megtudjam.Akkor miért ajánlottak ilyen készüléket? Akkor miért ígérték, hogy önök felveszik velük a kapcsolatot? Már elfelejtették, mi a fair eljárás,már csak hárítani tudnak? Szégyellje magát,aki csak ennyit tud segíteni egy régi partnernek.
Eddig vártam, de most felteszem az egész procedurát a facebookra,hagy tanuljanak belőle a fiatal kollégák is.Talán választanak majd jobb megoldást, mint én annak idején.Szégyen-gyalázat, hogy ezt le merték írni.
vargas Offline
#4482 Hozzászólás : 2021. július 6. 14:11:27(UTC)
vargas

Eredetileg általa: misidoki Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tehát erre kellett várnom 1 évet, hogy ezt megtudjam.Akkor miért ajánlottak ilyen készüléket? Akkor miért ígérték, hogy önök felveszik velük a kapcsolatot? Már elfelejtették, mi a fair eljárás,már csak hárítani tudnak? Szégyellje magát,aki csak ennyit tud segíteni egy régi partnernek.
Eddig vártam, de most felteszem az egész procedurát a facebookra,hagy tanuljanak belőle a fiatal kollégák is.Talán választanak majd jobb megoldást, mint én annak idején.Szégyen-gyalázat, hogy ezt le merték írni.

Kedves Doktorúr,

Elnézését kérem, hogy csak most reagálok, de a meglévő információk alapján megkerestem az EKG szervizét.
Ők azt kérték, hogy vegye fel velük a kapcsolatot, valószínűleg a készülék hibája okozza, hogy ezek az opciók nem működnek.

köszönöm
Varga Sándor
Varga Sándor
Bogi Offline
#4483 Hozzászólás : 2021. július 11. 18:58:22(UTC)
Bogi

Rang: Veterán (Szint 16)

Helység: Budapest

Adott köszönetek: 72
Kapott köszönetek: 4 esetben, 4 hozzászólásban
Hogyan tudom listázni, hogy szabadságunk alatt kik lettek ellátva a helyettes orvosnál? Helyettes orvos is ezt a programot használja, meg tudom nézni a nála megjelent betegeket, de benne vannak a saját betegei is a listában.
Köszönöm
LDSebastian Offline
#4484 Hozzászólás : 2021. július 12. 8:21:43(UTC)
LDSebastian

Rang: Kezdő (Szint 2)

Helység: Budapest

Eredetileg általa: Bogi Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Hogyan tudom listázni, hogy szabadságunk alatt kik lettek ellátva a helyettes orvosnál? Helyettes orvos is ezt a programot használja, meg tudom nézni a nála megjelent betegeket, de benne vannak a saját betegei is a listában.
Köszönöm

Kedves Bogi!

A programon belül a Napi tevékenység/Forgalmi adatok/Forgalmi napló menüpontban tudja lekérdezni az ellátásokat. A válogatásnál az összes orvos és csak az Önök praxisa legyen kiválasztva, adja meg a szabadság időszakát és csak a Praxisbeli páciensek legyenek kiválasztva. A megtekint gombra kattintva kérhető le a lista, melyben csak az adott szervezethez tartozó páciensek ellátását tartalmazza.

A témát böngésző felhasználók
Vendég (5)
150 Oldalak«<148149150
Ugrás fórumra  
Ön nem hozhat létre új témákat ebben a fórumban.
Ön nem válaszolhat e fórum témáira.
Ön nem törölheti saját hozzászólásait.
Ön nem szerkesztheti saját hozzászólásait.
Ön nem indíthat szavazást ebben a fórumban.
Ön nem szavazhat ebben a fórumban.