logo
Üdvözöljük Vendég! A funkciók eléréséhez szükséges a Bejelentkezés vagy Regisztráció.

Figyelmeztetés

Icon
Error

78 Oldalak«<767778
dr. Szemerédi László Offline
#2311 Hozzászólás : 2021. május 27. 16:27:42(UTC)
dr. Szemerédi László

Rang: Veterán (Szint 14)

Helység: Kiskunfélegyháza

Adott köszönetek: 89
Kapott köszönetek: 42 esetben, 26 hozzászólásban
Kérdezném, meg lehet-e oldani, hogy a listák, jelentések/oltások/elvégzett oltások listázásakor egy új oszlopban fel legyen tüntetve, COVID-ból 1. v. 2 oltás történt az illetőnél?
Akár választható legyen, az adott intervallumban minden oltást v. csak az 1. oltást, v. csak a 2. oltást listázza?

Köszönettel:
dr. Szemerédi László
dr. Veress Attila Offline
#2312 Hozzászólás : 2021. május 27. 16:48:22(UTC)
dr. Veress Attila

Rang: Veterán (Szint 20 - Max)

Helység: Apagy

Adott köszönetek: 1
Kapott köszönetek: 32 esetben, 25 hozzászólásban
Ezt a funkciót elég profin tudja az új COVID-19 táblázat.
 1 felhasználó köszönte meg dr. Veress Attila-nak ezt a hasznos hozzászólást.
Gabi 2021.05.28.(UTC)-n
Dr. Hanyecz Vince Offline
#2313 Hozzászólás : 2021. május 28. 14:43:49(UTC)
Dr. Hanyecz Vince

Rang: Haladó (Szint 12)

Helység: Méhkerék

Adott köszönetek: 24
Kapott köszönetek: 19 esetben, 13 hozzászólásban
Ez a COVID-19 oltástáblázat nagyon jól sikerült, nagy segítség volt, remekül lehet mindent listázni, köszönet érte, remélem a többiek is egyetértenek vele.
Ha valamiről nem nagyon esik szó az permanens dicséretet jelent !!Cool
 1 felhasználó köszönte meg Dr. Hanyecz Vince-nak ezt a hasznos hozzászólást.
Gabi 2021.05.28.(UTC)-n
misidoki Offline
#2314 Hozzászólás : 2021. június 7. 17:21:46(UTC)
misidoki

Helység: Kajdacs

Adott köszönetek: 135
Kapott köszönetek: 22 esetben, 17 hozzászólásban
Tisztelt Infomix! 1 éve váltottunk Ixnetre,akkor vettünk egy új EKG-t,illetve az egészet az Önkormányzat rendezte .Azonban azóta sem tudom rendesen használni az EKG-t, illetve nem kapcsolódik az Ixnet rendszeremhez,kérem ennek rendezését. A számítógépben benne van az Innobase 1.5.1795 verzio,az EKG Heartscreen HS80GL1.Kérem,hogy táveléréssel vagy valamilyen módon segítsenek, a rendszergazdám csak ígérget, a Polgármester is,de nekem és a betegeimnek szükség lenne erre.Ha fizetős, akkor én rendezem.
Paian Bt.
vargas Offline
#2315 Hozzászólás : 2021. június 8. 7:50:01(UTC)
vargas

Helység: Csobánka

Adott köszönetek: 90
Kapott köszönetek: 628 esetben, 473 hozzászólásban
Eredetileg általa: misidoki Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Tisztelt Infomix! 1 éve váltottunk Ixnetre,akkor vettünk egy új EKG-t,illetve az egészet az Önkormányzat rendezte .Azonban azóta sem tudom rendesen használni az EKG-t, illetve nem kapcsolódik az Ixnet rendszeremhez,kérem ennek rendezését. A számítógépben benne van az Innobase 1.5.1795 verzio,az EKG Heartscreen HS80GL1.Kérem,hogy táveléréssel vagy valamilyen módon segítsenek, a rendszergazdám csak ígérget, a Polgármester is,de nekem és a betegeimnek szükség lenne erre.Ha fizetős, akkor én rendezem.
Paian Bt.

Kedves doktorúr,

Az Innomed rendszere frissült, a jelenlegi verzió más módon kommunikál, mint ahogyan a régebbi verziók.
Fejlesztő kollégáink a 3.4.0-s verzióban készítették el azt a fajta működést, amivel már összekapcsolható az Ön által használt Ixnet és az EKG. Kollégám keresni fogja a beállítással kapcsolatban.
Varga Sándor
 1 felhasználó köszönte meg vargas-nak ezt a hasznos hozzászólást.
misidoki 2021.06.08.(UTC)-n
medicinke Offline
#2316 Hozzászólás : 2021. június 8. 16:18:04(UTC)
medicinke

Kapott köszönetek: 15 esetben, 14 hozzászólásban
Hibásan állítottam ki egy jogosítványt, próbáltam törölni, de azt írja a program, hogy először vissza kell vonni az EESZT-ből.
Hogyan kell visszavonni jogosítványt az EESZT-ből?
vargas Offline
#2317 Hozzászólás : 2021. június 9. 7:41:37(UTC)
vargas

Eredetileg általa: medicinke Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Hibásan állítottam ki egy jogosítványt, próbáltam törölni, de azt írja a program, hogy először vissza kell vonni az EESZT-ből.

Kedves doktorúr,

Ilyen esetben a tárolt jogosítványt kell megnyitni módosításra a kórtörténetben, majd a jobb oldalon az EESZT visszavonás gombra kattintva lehet ezt megtenni.
Az EESZT a jogosítványt egy új típusú adatként kezeli, ezért lehet csak így megtenni.

Varga Sándor
medicinke Offline
#2318 Hozzászólás : 2021. június 9. 8:48:24(UTC)
medicinke

Kapott köszönetek: 15 esetben, 14 hozzászólásban
Eredetileg általa: vargas Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Eredetileg általa: medicinke Ugrás az idézett hozzászóláshoz

Kedves doktorúr,

Ilyen esetben a tárolt jogosítványt kell megnyitni módosításra a kórtörténetben, majd a jobb oldalon az EESZT visszavonás gombra kattintva lehet ezt megtenni.
Az EESZT a jogosítványt egy új típusú adatként kezeli, ezért lehet csak így megtenni.

Igen, köszönöm, megtaláltam. Este már lehet, nem voltam formában, épp, hogy a szemem nem szúrta ki... :)
Bogi Offline
#2319 Hozzászólás : 2021. június 9. 10:10:56(UTC)
Bogi

Rang: Veterán (Szint 16)

Helység: Budapest

Adott köszönetek: 72
Kapott köszönetek: 4 esetben, 4 hozzászólásban
Kéréseim:

- egy ideje gyógyszerfelíráskor csak a BNO jelenik meg, az ellátás oka nem. Nem lehetne ezt vissza tenni? Esetleg magától is beírhatna egy 1-est, az a leggyakoribb, átjavítjuk ha más kód kell

Ápolási dokumentáció:
- jó lenne itt is tipus dokumentációkat létrehozni, úgy mint az orvosi ellátásban a tipus ellátások
- ha feltétel egy ellátáshoz a minimum 25 perc, nem lehetne, hogy a kezdő időponthoz képest 25 perccel későbbi időponttal zárja magától az ápolási tevékenységet? (Jelenleg ha tojok az egészre, lezárom kevesebb, mint 25 perccel, vagy ha jó kislány vagyok átjavítom a vége időpontot. Egyik sem tükrözi a valóságot, akkor nem mindegy?)
- napi 1 db ápolás vihető be, pedig van, hogy 2x megyek a beteghez

Köszönöm Mosoly

Patkó Balázs Offline
#2320 Hozzászólás : 2021. június 9. 10:36:13(UTC)
Patkó Balázs

Rang: Haladó (Szint 9)

Kapott köszönetek: 26 esetben, 19 hozzászólásban
Eredetileg általa: Bogi Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Kéréseim:

- egy ideje gyógyszerfelíráskor csak a BNO jelenik meg, az ellátás oka nem. Nem lehetne ezt vissza tenni? Esetleg magától is beírhatna egy 1-est, az a leggyakoribb, átjavítjuk ha más kód kell

Ápolási dokumentáció:
- jó lenne itt is tipus dokumentációkat létrehozni, úgy mint az orvosi ellátásban a tipus ellátások
- ha feltétel egy ellátáshoz a minimum 25 perc, nem lehetne, hogy a kezdő időponthoz képest 25 perccel későbbi időponttal zárja magától az ápolási tevékenységet? (Jelenleg ha tojok az egészre, lezárom kevesebb, mint 25 perccel, vagy ha jó kislány vagyok átjavítom a vége időpontot. Egyik sem tükrözi a valóságot, akkor nem mindegy?)

Köszönöm Mosoly

Kedves Bogi!

Tudna pontosítani, hogy hol nem jelenik meg az ellátás oka gyógyszerfelíráskor pontosan? Esetleg ha valamikor ráérnek akkor egy rövid táveléréssel is megnézhetnénk, hogy pontosan lássuk miről is van szó.
A központi számunkon (06 1 214-5063) a 0-ás menü pontot választva tud kolléganővel egyeztetni egy időpontot.

Az ápolási dokumentációval kapcsolatos kéréseit átadom a fejlesztőknek.

Bogi Offline
#2321 Hozzászólás : 2021. június 9. 10:52:14(UTC)
Bogi

Rang: Veterán (Szint 16)

Adott köszönetek: 72
Kapott köszönetek: 4 esetben, 4 hozzászólásban
Eredetileg általa: Patkó Balázs Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Eredetileg általa: Bogi Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Kéréseim:

Ápolási dokumentáció:

Köszönöm Mosoly

Kedves Bogi!

Tudna pontosítani, hogy hol nem jelenik meg az ellátás oka gyógyszerfelíráskor pontosan? Esetleg ha valamikor ráérnek akkor egy rövid táveléréssel is megnézhetnénk, hogy pontosan lássuk miről is van szó.
A központi számunkon (06 1 214-5063) a 0-ás menü pontot választva tud kolléganővel egyeztetni egy időpontot.

Az ápolási dokumentációval kapcsolatos kéréseit átadom a fejlesztőknek.

Receptírásban a kiválasztott gyógyszer mellett (fent)

A kéréseim továbbítását köszönöm Mosoly
#2322 Hozzászólás : 2021. június 10. 15:50:12(UTC)
dr. Szemerédi László

T Infomix Kft!
Eddig a betegeim kecskeméti kórházban keletkezett leleteit kommunikációs modulon, a kórháztól megkapva érkeztettem. Hamarosan már csak EESZT-n keresztül juthatok hozzá. Az EESZT-n át megkapott leletekre is rá tudok majd szűrni, szűkíteni időszak és szakma (pl. kardiológia, neurologia stb) szerint? Vagy csak "ömlesztve" látom majd őket?

Köszönettel:
dr. Szemerédi László
vargas Offline
#2323 Hozzászólás : 2021. június 11. 8:42:03(UTC)
vargas

Eredetileg általa: dr. Szemerédi László Ugrás az idézett hozzászóláshoz
T Infomix Kft!
Eddig a betegeim kecskeméti kórházban keletkezett leleteit kommunikációs modulon, a kórháztól megkapva érkeztettem. Hamarosan már csak EESZT-n keresztül juthatok hozzá. Az EESZT-n át megkapott leletekre is rá tudok majd szűrni, szűkíteni időszak és szakma (pl. kardiológia, neurologia stb) szerint? Vagy csak "ömlesztve" látom majd őket?

Köszönettel:
dr. Szemerédi László

Kedves doktorúr,

Az EESZT-s leletek esetén is használható a lekérdezésben a bal alsó sarokban található Hozott lelet szűkített Speciális lekérdezéssel azok a szakmák-rendelések választhatók, amelyekhez tartozik az adott paciensnél lelet.

Varga Sándor
dr. Szemerédi László 2021.06.11.(UTC)-n
#2324 Hozzászólás : 2021. június 11. 9:32:56(UTC)
dr. Szemerédi László

Köszönöm! És az megoldható valahogy, hogy az EESZT-ből érkeztetett laboroknál is lehessen szűrés pl. vércukorra, listázva az előző laborok eredményeit is?
vargas Offline
#2325 Hozzászólás : 2021. június 11. 9:39:27(UTC)
vargas

Eredetileg általa: dr. Szemerédi László Ugrás az idézett hozzászóláshoz
Köszönöm! És az megoldható valahogy, hogy az EESZT-ből érkeztetett laboroknál is lehessen szűrés pl. vércukorra, listázva az előző laborok eredményeit is?

Az csak abban az esetben fog így működni, ha az EESZT-ből a labor leleteket nem csak PDF dokumentumként, hanem vizsgálatonként is le lehet majd tölteni.
Varga Sándor
dr. Szemerédi László 2021.06.11.(UTC)-n
A témát böngésző felhasználók
Vendég (7)
78 Oldalak«<767778
Ugrás fórumra  
Ön nem hozhat létre új témákat ebben a fórumban.
Ön nem válaszolhat e fórum témáira.
Ön nem törölheti saját hozzászólásait.
Ön nem szerkesztheti saját hozzászólásait.
Ön nem indíthat szavazást ebben a fórumban.
Ön nem szavazhat ebben a fórumban.